31 Mart’ta vatandaşın oylarına sahip çıkmalıyız

 31 Mart’ta vatandaşın oylarına sahip çıkmalıyız
Seçim sürecinin başlamasıyla birlikte  toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelerek kente ilişkin fikirlerini ve önerilerini alan Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey bu defa CHP Bursa İl Örgütü temsilcileri ve partinin emektar isimleri ile buluştu.
Toplantıya eski Bakan Turhan Tayan, CHP Bursa Milletvekilleri Nurhayat Altaca Kayışoğlu ve Yüksel Özkan, CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, CHP eski milletvekillerinden Abdullah Özer, Yahya Şimşek, İlhan Demiröz, CHP Eski PM Üyesi Güler Buğday ve CHP’li belediye başkan adaylarından Erkan Aydın, Özgür Erdursun, Turgay Erdem, Mehmet Uğur Sertaslan, Yıldıray Atlı ile  eski il ve ilçe yöneticileri  katıldı. 

“VATANDAŞIN KAYGISINI GİDERMELİYİZ”
Özellikle alan çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda anket sonuçları ve yüz yüze temaslardan edindiği izlenimleri paylaşan Bozbey “Alanda çok iyiyiz. Şimdi bu rüzgarı sandığa taşımak zorundayız. Vatandaşın ‘sandığa nasıl sahip çıkacağız?’ kaygısını gidermeliyiz. 31 Mart’ta vatandaşın oylarına sahip çıkmak zorundayız” dedi.
Güncel araştırma ve anketlere göre  Bursa’daki 17 ilçenin 13-14’ünü kazanacak durumda olduklarını ifade eden Mustafa Bozbey, “Başından beri söylediğimiz dip dalgası giderek büyüyor. İl örgütümüz, Millet İttifakı’ndaki ortağımız İYİ Parti ile uyumlu çalışmalarımız var.  Vatandaşta karşılığını bulan bu rüzgarın korunması ve artarak devam etmesi yönünde hızımızı kesmemeliyiz” diye konuştu.
Bozbey, Bursa yerelindeki bu değişim atmosferinin Türkiye’ye yayılacağını da sözlerine ekledi.

Fotoğraflar