Birbirimizle barışacağız

 Birbirimizle barışacağız
Millet İttifakı'nın Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Bursa Giresun Tirebolu ve Güceliler Lokali'ni ziyaret ederek, projelerini paylaştı ve 31 Mart’taki yerel seçimlerde destek istedi. Osmangazi ilçesi Gülbahçe Mahallesi'nde gerçekleştirilen ziyarette Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, "Bursa'nın bütün sorunları çözülür, ancak bizim yatağa aç giren insanla, çocuklarımızla derdimiz var" dedi. Mustafa Bozbey, "Onlarla barışmamız lazım, onlarla toplumu barıştırmamız lazım. Yıldırım'da alt mahalle, üst mahalle diye insanlar ayrılmış durumda. Biz böyle giderse iyice ayrılacağız. Biz birbirimize sahip çıkacağız, birbirimizle barışacağız. Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere tüm belediyeler bu insanlarımıza sahip çıkacak" dedi.
Seçim dönemi boyunca çok sayıda yürek burkan olayla karşılaştığını anlatan Bozbey, "11 yaşında çocuk uyuşturucu müptelası olmuş. Bu çocuklar bizim çocuklarımız, başkasının değil. Onlarla da barışmamız lazım, onları topluma kazandırmamız lazım. Aileler perişan olmuş durumda. Toplumun her bireyiyle barışmak bizim en önemli projemiz. Diğer hizmetleri zaten yaptık yapıyoruz da, ama bu konu bizim için çok önemli" diye konuştu.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Giresunlular’a, kentsel dönüşümden ulaşıma kadar  hayata geçirecekleri insan odaklı projeleri de ayrıntıları ile anlattı.

Fotoğraflar